piątek, 28 września 2012

Sasha Ciliegia


 


Imię: Sasha
Zdrobnienie: Sash, Sza
Nazwisko: Ciliegia
Wiek: 3 lata/17 lat 
Płeć: Ona
Rasa:  Lwica/Człowiek
Hierarchia: Samica Alpha
Stan cywilny: Wolna
Kontakt: gg: 19359603
Towarzysze: Kagai i Moka


Charakter: 
Wobec nieznajomych jest nieśmiała. Nie lubi wtrącać się do różnych rzeczy. Jest bardzo uparta i usilnie trzyma się przy swoim zdaniu. Przyjacielska i bardzo honorowa. 
 Stara się nie wchodzić z nikim w konflikt, woli mieć przyjaciół i znajomych niż wrogów. Zazwyczaj jest miła dla wszystkich osób jakie zna. Nie lubi siedzieć w miejscu i kiedy nie ma nic do robienia staje się nerwowa. Czasem ma gorsze dni, podczas których, albo siedzi cicho i bez słowa, albo wydziera się na cały świat. 
Jest spokojną i zrównoważoną osobą (czasami). Jednak zdarza się, że ma wahania nastrojowe, ale zazwyczaj cały czas jest uśmiechnięta. 

Lubi: 
-spacery nocą przy pełni księżyca.
-spokój
-wygłupianie się
-śpiewanie
-przytulanie
-rozmawianie o błahostkach
-czekoladę
-kakao


Nie lubi:
-kłótni
-niehonorowego zachowania
-bijatyk
-namolnych osób
-śniegu
-kiwi
Historia:
 Jej matka zginęła przy porodzie, wychowywał ją surowy ojciec, Alpha pewnego stada. Nauczył ją polować i wszystkich innych rzeczy, które są podstawą żeby mogła przetrwać i kiedyś założyć swoje własne stado. Nie miała łatwego dzieciństwa, tata często ją bił, kiedy zrobiła coś źle. Ciągle wymykała się z domu na długie spacery po zielonej łące przy wodopoju, gdzie poznawała różne osoby. Od dziecka była wychowywana, aby być Alphą. Pewnego dnia, gdy miała 1 urodziny (07.07) musiała odejść ze stada, jej ojciec zmarł dzień wcześniej, a że ona według starszyzny była jeszcze za młoda przywództwo nad stadem objął jej starszy brat z którym nie miała dobrych stosunków. Błąkała się wraz ze swoim towarzyszem, Kagai po świecie, walczyła o przeżycie i przeżywała różne miłe i te mniej miłe przygody. W końcu natrafiła na tereny tutejszego Stada Zwierzęcych Kłów i postanowiła się tu osiedlić. Spotkała Justine, Nauzyke i Deces z których pomocą stworzyła SZK.
Odkąd do stada zaczęli dołączać nowi członkowie nie potrafi bez nich żyć. Nie wyobraża sobie po prostu życia bez każdego, kto chociaż przez chwilę należał do SZK.Wszyscy stali się jedną, wielką rodziną. Odnalazła też tutaj swojego drugiego towarzysza, Moke.

Kagai i Moka

2 komentarze:

  1. Samica pokłoniła się nisko, składając tym samym szacunek Samicy Alpha Stada Zwierzęcych Kłów. - Witaj, przybywam jako posłaniec Herd Of The Night, stada z którym spędzicie najbliższą wigilię, pragnę zaproponować byście zorganizowali losowanie [jak to; http://herd-of-the-night.blogspot.com/2012/12/swiateczne-losowanie.html], lub bez niego przekazali Nam jakie prezenty i komu wręczyć ma zorganizowany Mikołaj. Jeżeli uważasz to za dobry pomysł odezwij się, a odpowiem na wszystkie pytania. [ Error Buen na HOTN.]

    OdpowiedzUsuń
  2. hej, wrzuciłeś/aś moje zdjęcia bez mojej wiedzy
    napisz na https://www.facebook.com/Pathyelisia?ref=bookmarks bo jak nie, to niestety będę musiała Cię zgłosić..

    OdpowiedzUsuń