niedziela, 10 marca 2013

TURNIEJ

Tym razem, wraz z Herd Of The Night i niedawno powstałym Brotherhood of the Red Tear postanowiliśmy zorganizować turniej walk, który odbędzie się na  chacie HOTN w sobotę (16.03), o godzinie 18:00.

Wypadałoby przybliżyć nieco zasady i zarys imprezy:

Przed turniejem:
  • Każde stado, dowolną drogą, wytypuje dwoje czempionów do turnieju. Wybór czempionów może odbyć się choćby drogą walki między chętnymi do udziału w turnieju.
  • Każde stado wyznacza sędziego, który nie będzie walczył, a podczas turnieju będzie wyznaczał zwycięzcę w walkach, w których nie uczestniczył członek jego stada. (Np. Error nie mogłaby sędziować w walce, w której walczyłby Baru)
  • Każde stado wyznacza jednego, zapasowego czempiona, w razie, jeśli należałoby zastąpić innego, który nie może przyjść lub ma problem z walką.
  • Należy zgłosić (Najlepiej tutaj, pod notką, by każdy to widział) swoich czempionów i sędziego do czwartku (14.03). W piątek pojawi się rozpiska, kto z kim walczy.
     Turniej:
  • Podczas walki, prawo do pisania na chacie mają TYLKO osoby walczące i sędziowie. Jeśli ktoś chce grać - na privie, nigdzie indziej, jeśli nie będziecie się stosować, będziecie bezpardonowo wyrzucani z chata, a na niego narzucona zostanie rozmowa moderowana.
  • Osoby walczące otrzymują wyraźny, taki sam kolor, pozostałe dostają szary.
  • Każdy czempion walczy tylko z jednym innym. (Pierwszy czempion HOTN walczy z jednym z BOTRT, drugi czempion HOTN z jednym z SZK i tak analogicznie do wszystkich walczących.)
  • Walka odbywa się w maksymalnie 6 wypowiedziach:
    • Pierwsza - Pierwszy atak jednej ze stron.
    • Druga, trzecia, czwarta i piąta - Wypowiedzi zawierające informacje o sposobie obrony lub szkodach, jakie wyrządził atak przeciwnika na Twojej postaci, oraz kontratak. Ataki magiczne nie są dozwolone w turze pierwszej i drugiej, a ataki o największej sile powinny mieć miejsce jedynie w piątej, jako ataki końcowe.
    • Szósta - Pożegnanie z przeciwnikiem, ewentualnie dogrywka i ostatnia obrona strony, która zaczynała walkę.
  • Na napisanie swojej kwestii ma się góra 3-4 minuty, walka nie może trwać dłużej, niż 30 minut.
  • Nie wolno decydować o szkodach, jakie Twój atak wyrządził na przeciwniku, chyba, że jest to szkoda nieznaczna, np. drobna rana.
  • Między walkami długość przerwy będą wyznaczali sędziowie.
  • Forma postaci jest dowolna, może się zmieniać podczas walki.
  • Nikt nie jest niezniszczalny.
Ponadto konieczne są podstawowe zasady etyki i dobrego zachowania. Żadnego obrażania przeciwnika przed, podczas i po walce. Proszę, aby każde ze stad zastosowało się do powyższych instrukcji i poleceń. Pamiętajcie jednak, że to tylko zabawa.

Warto zaznaczyć, że w turnieju nie chodzi o wytypowanie najlepszego wojownika, czy też stada, które ma wygrać. Chodzi o samą przyjemność z walki!

Jeśli ktoś chce sobie powalczyć dla przyjemności to walki te będą się odbywały na chacie SZK :3