niedziela, 25 listopada 2012

Obiecana notka Nioche.

Dobrze niektórym znany wilkołak nareszcie raczył spisać swoje ,,dane'' , by stać się prawdziwym członkiem SZK, bo oczywiście wcześniej mu się nie chciało.

Imię: Noche

Pełne imię: Spirito Noche Guerrero- Spirito Noche Wojownik.

Wiek: Trochę powyżej 20 lat.

Wzrost: 2 m- 2,10 m. 
 
Rasa:Anioł. Najczęściej w wilkołaczej postaci.
 
Przezwiska: Najbardziej popularne i chyba jedyne to Nioche 

Partnerka: Deces c:

Hierarchia:Samiec Alpha 2 oraz Wojownik. Chce się starać o Głównego Wojownika.

Charakter: Od czego by tu zacząć...Może od plusów jego charakteru. Nioche jest zabawną istotą. Lubi towarzystwo swoich przyjaciół, jak i poznawanie nowych znajomości. Nigdy nie rozwiązuje kłótni przemocą. Gadatliwy( czy to plus? x3), głupkowaty chwilami ale i rozsądny...Też chwilami... Noche najczęściej jest spokojny, acz zdarzają się te złe dni, kiedy strzela focha.

Historia: Nowi nie znają, przyjaciele owszem. Kto ciekawy, zapraszam na herbatę, opowiem...

Opis wyglądu: Jako wilkołak Noche ma zielone oczy, białe, lekko poszarzałe futro i dziwną, lwiopodobną kitę. Nie da się również nie zauważyć pary skrzydeł w kolorze jego futra. Dość długie uszy, zakończone czarnymi frędzlami, niczym u rysia.
Jako człowiek Noche jest dwumetrowym, czarnowłosym, młodo wyglądającym chłopakiem. Ba, nawet mężczyzną.. Ma bladą karnację i niebieskie oczy. Oczywiście nie brakuje mu i w tej postaci skrzydeł, które w tym wypadku są czarne. Ubrany najczęściej w czarne, bądź granatowe ciuchy, zazwyczaj bluzki z krótkim rękawem, albo po prostu podkoszulki. Spodnie to najczęściej zwyczajne, męskie dżinsy. Nosi również tajemniczy tatuaż na prawym ramieniu. Jako iż jest to anioł, na szyi nosi wisiorek z krzyżem.

Inne: Z reguły nie ma żadnych nadprzyrodzonych zdolności, poza tym, że potrafi przywołać miecze. Kiedy to robi, otacza go niebieska aura, łudząco podobna do ognia. Posiada również niezwykłą błękitną krew.


Wilkołak:


 Człowiek:

 

2 komentarze:

  1. - NIOCHE!- Rzut na niego i zatula- Nareszcie jesteś! ~Deces

    OdpowiedzUsuń
  2. Szła sobie spokojnie przez las, kiedy dostrzegła wilkołaka, przypominającego znaną jej osobę. Zmarszczyła brwi, a gdy w końcu dotarło do niej kto to, rzuciła się na niego, zarzucając ręce na szyję - Noche, cholera, wróciłeś! - zapiszczała.- Deces się ucieszy!

    OdpowiedzUsuń