poniedziałek, 1 października 2012

" Salut. Deces Noroc się kłania. "Imię: Deces
Pełne imię:
Deces Isolde Coleen
Nazwisko:
Noroc
Ksywka:
Dec, Decu
Płeć:
kobieta|samica
Wiek:
18lat|4,5 lat.
Rasa:
człowiek|lampart
Pochodzenie:
Irlandia
Urodzona: 8 III
Stan cywilny:
Zajęta

Hierarchia:
Samica Alfa2
Stanowisko: Czujka nocna, łowca, szpieg.

| Kontakt: gg- 38472563. g-mail- tissaa6@gmail.com |Charakter: Jest to osoba spokojna, cicha, nigdy nie wychylająca się z tłumu, aczkolwiek czasami wtrąca się w rozmowę. Jedną z cech, jaka ją charakteryzuje to cierpliwość, ale także tajemniczość i skromność. Niektórym udaje się jej zaleźć za skórę, wtedy staje się bezwzględna i bezlitosna. Obcy mogą ją uznać za osobę zamkniętą w sobie, nie lubiącą rozmawiać i spędzającą czas z innymi, lecz gdy się ją lepiej pozna staje się otwarta i uśmiechnięta. Mimo swej "skromności" jest uparta i nie ustępuje łatwo. Dzielnie trzyma się swoich racji i poglądów. Ciężko namówić ją do czegoś, co jej się nie podoba. Nie raz ma złe dni i staje się jeszcze bardziej złośliwa i arogancka, niż ma to w zwyczaju. Nie jest wtedy skora do rozmowy, ani zabawy, a tym bardziej do przebywania w czyimś otoczeniu. Zazwyczaj wtedy przesiaduje samotnie w jaskini, bądź w koronach drzew.

Wygląd: Dziewczyna jest przeciętnego wzrostu i skromnej budowy ciała. Posiada długie nogi, co jest jej atutem, zgrabną sylwetkę i średniej wielkości, pełny biust. Mimo, iż jest irlandzkiego pochodzenia, natura obdarzyła ją długimi, do połowy pleców kruczymi włosami, które nieraz związuje w niesfornego koka. Ma wąską, lekko pociągłą twarz z delikatnie wystającymi kośćmi policzkowymi. Czarne, niczym onyks oczy, które okala gruba warstwa długich rzęs, bywają obojętne i zimne niczym granit. Pełne usta dziewczyny, nie rzadko bywają wykrzywione w delikatnie ironicznym uśmiechu, a z pod jasnych warg błyszczy śnieżnobiałe uzębienie z dłuższymi, górnymi kłami. Zwykle nosi luźne stroje, nie lubi bawi się w jakieś przebieranki i rzadko kiedy też nosi suknie. Zazwyczaj ma na sobie zwykłe spodnie i jakieś wygodne buty oraz lniane koszule lub bluzki. Nie nosi ze sobą broni, aczkolwiek nie raz ma sztylet z podwójnym ostrzem, wetknięty za pas.

Znaki szczególne: Blizna w kształcie półksiężyca na prawym ramieniu, nienaturalnie długie i ostre, górne kły, specyficzne poczucie humoru, Opis przemiany:

Długość ciała (z ogonem): 170cm
Wysokość: 80cm
Waga: 70kg
Znaki szczególne: lazurowe oczy, zabliźnione poduszki łap, wiecznie odsłonięte kły.
Wygląd: Samica o średniej wielkości ciała, z okrągłymi uszami osadzonymi na głowie o krótkim pysku. Szerokie, silne łapy wyposażone są w ostre pazury. Mocne szczęki kota dysponują arsenałem śmiercionośnych, długich kłów.  Złocista, lśniąca sierść usiana jest czarnymi plamami wielkości grochu, bądź orzecha. Lazurowe oczy samicy posiadają wokół ciemne obwódki.

| Niewielkie poprawki w moim KP....xP |

4 komentarze:

 1. Decu <33
  No oczywiście tobie mogę powierzyć stanowisko Alphy 2 bo się świetnie nadajesz i mam do ciebie zaufanie jak do niektórych innych osób też.. ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Deces ! - pisk i rzut na nią. - Nareszcie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wywróciła oczami - Nie! - zatul jeszcze bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prychnęła - Się stęskniłam... - posłała jej kuksańca między żebra.

  Apayan.

  OdpowiedzUsuń