piątek, 26 października 2012

Życie jest jak czysta kartka. Możesz z nim zrobić co chcesz jeśli dzierżysz pióro...


Imię: Shinji
Wiek: 20 lat.
Płeć: Chłopak.
Rasa: Człowiek [...]
Wygląd: Wysoki chłopak o bladej cerze, jasno-brązowych oczach i ciemnych, prostych włosach o średniej długości. Zazwyczaj nosi rozpiętą, czarną bluzę na suwak pod którą nosi zwykłą czarną koszulę. Na jego twarzy prawie zawsze gości złośliwy uśmiech.

Charakter: Sprawia wrażenie miłego i beztroskiego chłopaka, ale w rzeczywistości jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej złośliwych osób na świecie. Uwielbia irytować ludzi i obserwować jak się wtedy zachowują. Często mówi to co myśli na głos. Posiada niezwykle rozwiniętą wiedzę w różnych dziedzinach, głównie psychologii. Jest tajemniczy i trudno rozszyfrować jego intencje. Lubi ludzi, ale raczej bardziej jako gatunek niż osobne jednostki. Tak na prawdę, niewiele jest osób na których mu zależy, lecz gdy ktoś znajdzie się już w gronie tych ludzi, potrafi być wobec niego naprawdę przyjazny. Warto też wspomnieć że około 20% słów przez niego wypowiadanych to kłamstwa, drugie 20% to mówienie tego co mu "ślina na język przyniesie" i około 30% to sarkazm. W kontaktach z ludźmi których nie zna zazwyczaj ukrywa swoją osobowość pod maską wesołka z głupawym uśmiechem.
Lubi: Słodycze, ludzi, słuchać czyichś opowieści o sobie i różnego rodzaju ironie.
Nie lubi: Nudnych osób bez charakteru, opowiadać o sobie, oraz tych którzy zawsze chodzą przygnębieni.
Historia: W jego historii nie wyróżnia się nic ciekawego, zawsze był zwyczajnym, choć nieco dziwnym chłopakiem. Nie znał swojej matki, zmarła gdy był jeszcze bardzo mały. Do 18 roku życia mieszkał ze swoją młodszą siostrą i ojcem. Od dziecka miał niezwykle wysoką inteligencje która pozwoliła mu skończyć liceum w wieku 16 lat. Gdy miał 18 lat jego ojciec został zamordowany. Zdawało się że w ogóle się tym nie przejął, a wręcz przeciwnie, można było pomyśleć że jest z tego powodu zadowolony. Jakiś czas potem dowiedział się o SZK i z przyczyn znanych tylko jemu, postanowił się tam udać niego dołączyć.
Przemiana: Potrafi zamienić się w kruka oraz czarnego wilka.
Umiejętności: Nie jest on raczej stworzony do walki, ale kiedy zostaje do niej zmuszony posługuje się głównie nożami. Posiada jeden nóż sprężynowy którym walczy wręcz oraz wiele mniejszych, podobnych nieco do skalpeli nożów którymi rzuca. Posługuje się on również trucizną, którą najczęściej sam tworzy.
*********************************************************************************
Tak, postanowiłem porzucić Karasu i jednak pisać inną postacią. Miałem ku temu setki powodów o które nie warto pytać. Jak widzicie karta postaci nie jest zbyt długa, ale z czasem ją rozbuduję :)

2 komentarze: